top of page
enteral beslenme seti yıkamalı

Yıkamalı Enteral Beslenme Pompa Seti

    Çift torbalı enteral beslenme seti sağlık profesyonellerinin yanı sıra ev kullanıcıları için de uygun olarak BURSET Markası ile üretilmiştir.

  • Steril ve CE Standarlarında

  • 1200 ml Mama Torbası 1200 ml Su Torbası

  • Tüm marka mamalar ile uyumlu

  • Üniversal Drip ( Yaygın Beslenme Pompalarının Tamamına Uyumlu)

  • Herhangi Bir Marka Pompa Bağımlılığı Yoktur.

  • Pompalı ve Pompasız Kullanıma Uygundur.

  • 7/24 Destek Hattı

Reçete ve Rapor Karşılığı SGK Anlaşması ile Tüm Türkiye'ye Hizmet Vermekteyiz.

TEKNİK ŞARTNAME

TIKLA YAZ

0545 220 50 30

   Enteral Beslenme Seti Torbalı özellikle beslenme sisteminde sorun olan hastalarda hastanın durumuna göre nazal kanal vasıtası ile mideye kadar yerleştirilen beslenme katateri veya peg seti vasıtası ile bağırsağa bağlanan katater vasıtası ile hastanın boy kilo yaş ve hastalık verilerine göre hazırlanmış özel mamalar ile beslenmesini sağlamaktadır.

    Gelişen teknoloji ile Enteral Beslenme Setleri belirli bir hız ve hastaya verilmesi istenen toplam mama miktarı gibi verilerin girilerek hastanın daha konforlu beslenmesini sağlar.

   Enteral Beslenme Torbası Pompa Seti Malzemesi tercih edilirken özellikle ürün içersinde kansorejen meteryal olmamasına ve ülkemizde gerçekleştirilen migrasyon vb. kalite testlerinin yapılmış olmasına tedarik edilen firmanın teknik ve tıbbi yetkinliğinin bilinirliğine dikkat edilmesini öneririz.

  Firmamız on yılı aşkın süredir özellik enteral beslenme seti ve ürünleri konusunda uzmanlaşmış ve AHFA marka güvencesi ile geniş bir Eü,t,m ve Araştırma Hastanesi referansına sahip olmakla birlikte 3000 üzerinde hastanın baş ucunda hizmet vermektedir.

  Aşağıda belirtilen iletişim formundan ve veya 0224 220 50 30 / 0212 909 36 78 no.lı telefonlardan iletişime geçebilir. her türlü soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. 

  Özellikle ev kullanıcılarına enteral beslenme seti ve pompa cihazlarına ilişkin süresiz olarak teknik ve tıbbi destek vermekteyiz.

Sağlıklı Günler

bottom of page